Načítání obsahu...
O nás

O nás

Náš příběh

BRNK jako společenství lidí začalo také hlavně proto, že jsme kolem sebe viděli jakým stylem a s jakým nevkusem se u nás staví něco tak kreativního a hravého jako jsou dětská hřiště. Dnes je situace v Česku o mnoho lepší a nás těší, že jsme k tomu z velké části přispěli. Co staví ostatní už vůbec neřešíme:)
img
img
img
Aleš  Brückner
Přáli bychom si, aby byl BRNK spojován nejen s určitým hmotným výrobkem, ale i s principy slušnosti, tvořivosti a důvěryhodnosti.
Aleš Brückner
Aleš  Brückner

Služby

Je o nás známo, že nás baví realizace zajímavých dětských hřišť. A aby se to povedlo, je potřeba udělat hodně dílčích kroků, se kterými Vám umíme pomoci. Minimálně protože my to děláme denně :)
Údržba

Provádíme údržbu prostorů určených pro hru. Zajišťujeme demontáž nevyhovujících prvků, dodatečné doplnění dopadových ploch, výměnu poškozených částí, konzervační nátěry, přípravu pro kontroly, sladění s potřebnými normami atd.

Dotace a jiná podpora

Sledujeme možnosti prakticky jakékoliv pomoci pro naše zákazníky. Zajišťujeme pro ně podporu v různých dotačních titulech, různé formy pracovní pomoci, brigády, pořádáme workshopy, pomáháme prezentovat záměry atd.

Projekt

Vypracování kompletní projektové dokumentace dle platných norem, spolupráce na projektech formou poradenství, zajištění administrativy, tvorba 3D vizualizací. Prezentace projektů uživatelům.

Realizace

Kompletní i dílčí dodávky dětských hřišť. Cílem celého našeho snažení je perfektně odvedená realizace a následná spokojenost zákazníka. Realizujeme vlastními silami, abychom zbytečně neprotahovali dobu výstavby a byli schopni garantovat kvalitu.

Aleš  Brückner

Certifikáty

Pestrá nabídka našich herních prvků poskytuje aktivní program zábavy dětem různých věkových kategorií, přičemž je zde věnována vysoká pozornost eliminaci možných rizik úrazu, které dětem při jejich hrách hrozí. Materiály, které u svých výrobků používáme, jsou vybírány tak, aby splňovaly veškerá očekávání dětí a zákazníka na bezpečnost, dlouhou životnost a kreativitu.


Naše zařízení a hřiště jsou posuzována podle ČSN EN 1176 - normy, která stanovuje všeobecné požadavky pro jejich zřizování, kontrolu, údržbu a provoz. Úprava povrchů tlumících náraz je prováděna podle požadavků článku 4.2 ČSN EN 1177:199.


Historie


Začíná výroba houpadel

Začíná výroba houpadel

Jedno z prvních houpadel

Začíná výroba houpadel
1997
Houpačka FUTUR

Houpačka FUTUR

U  houpání jsme ještě zůstali. Houpačka byl náš druhý produkt na trhu. 

Houpačka FUTUR
2000
Herní sestavy BRNK SET

Herní sestavy BRNK SET

Mezi naše první herní sestavy patří série SET. 

Herní sestavy BRNK SET
2005
Kompletní sortiment

Kompletní sortiment

Vyvinuli jsme kompletní sortiment. Od této chvíle naleznete v našem katalogu vše co patří na dětské hřiště.

Kompletní sortiment
2009
Veškerý materiál

Veškerý materiál

Začínáme nabízet našim zákazníkům hřiště podle materiálu. Modřínový hranol, Akát, Kov

Veškerý materiál
2010
Spojení s BUGLO

Spojení s BUGLO

Abychom dokázali nabídnout to nejlepší spojili jsme s v oblasti "kov" s těmi kdo tomu opravdu rozumí s BUGLO.pl

Spojení s BUGLO
2015

Náš tým


Tomáš Čajka

Tomáš Čajka

Šéf výroby

Aleš Brückner

Aleš Brückner

Kancelář

Marcel Holub

Marcel Holub

Montáže